Program

 

Edycja I - 29.10.2017 Nowy Sącz

 

PROGRAM SCENY >> SPRAWDŹ

HARMONOGRAM WARSZTATÓW I PRELEKCJI >> SPRAWDŹ
 

 

 

 

Z inicjatywy nowosądeckich mam Targi „Moi rodzice i ja” otworzymy tańcem rodziców z dziećmi w chustach w hali MOSIR. Będą z nami dwie cudowne mamy - instruktorki wiązania z Nowego Sącza Angelika Zbozień znana Sądeczankom jako „Zamotana mama” oraz  Edyta Malec z „Zachustowanego Nowego Sącza”.

 

 

 
Gabinet  Położniczo-Ginekologiczny z Diagnostyką USG
 
W godzinach 10.00 - 15.00 Lek. med. Dominika Stettner-Kołodziejska oraz  Lek. med. Michał Kołodziejski
będą wykonywali bezpłatne badania USG dla kobiet w ciąży.

 

 

 

We wszystkich konkursach i programach targów rozdamy łącznie ponad 1000 NAGRÓD!!!

 

 
 
Aż 500 prezentów do rozdania dla pierwszych Gości, którzy zjawią się na naszym wydarzeniu przygotowała marka CzuCzu. 
 
 
 
DLA DZIECI:

 

Przez cały dzień będą trwały zabawy i warsztaty z animatorami, którzy przywitają Gości wielkimi mydlanymi bańkami, będą malować dziecięce buzie, tworzyć balonowe zwierzątka, prowadzić konkursy na scenie

Dzieci spotkają się na targach z ulubionymi postaciami Disney’owskich produkcji, które także będą towarzyszyć nam przez cały dzień. To niecodzienna okazja do wspólnej zabawy z Olafem z „Krainy lodu” i innymi bohaterami uwielbianych przez najmłodszych bajek.

Starsze dzieci zauroczą szaleni, kreatywni naukowcy, którzy będą uczyć poprzez zabawę kreując magiczne stwory z piany oraz wybuchowe (ale bezpieczne) wulkany. Będzie to wspaniałą metodą do rozbudzenia u dzieci zainteresowania chemią.

Nauka poprzez zabawę i zarażanie pasją do uczenia się i poznawania języka angielskiego odbędzie się dzięki specjalnym warsztatom. Uczenie się języka to wspaniała zabawa!

Prawdziwa przygoda ze sceną i modą czeka na dzieci za sprawą specjalnego dziecięcego pokazu mody, jaki odbędzie się na scenie głównej. Dzieci zaprezentują się w najnowszych kolekcjach marek odzieżowych, jakie będą uczestniczyć w naszym wydarzeniu. Pojawi się tutaj okoliczność do pięknych zdjęć i tego, by przez chwilę poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

Rozstrzygniemy konkurs plastyczny „Mały artysta” i poznamy laureatów oraz prace, jakie zostały wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń.

„Mali artyści” otrzymają atrakcyjne nagrody. Młode talenty trzeba wspierać! wink

 

DLA RODZICÓW:

Kobiety w ciąży będą mogły bezpłatnie wykonać badanie USG oraz KTG,

Przez cały dzień będą odbywać się bezpłatne konsultacje i porady dietetyczne, ginekologiczne, kosmetyczne, fizjoterapeutyczne.

Rodzice wezmą udział w prelekcjach oraz warsztatach chustonoszenia, zdrowego żywienia, kształtowania właściwych postaw sylwetki u dzieci i dorosłych, coachingowych z zakresu budowania relacji w rodzinie

Bezpłatnie będzie można dokonać analizy składu ciała oraz badania kondycji skóry aparatem API

Dorosłych także zaangażujemy w konkursy z nagrodami prowadzonymi na scenie smiley

Rozstrzygniemy konkurs foto „Razem” wyłaniając laureatów najbardziej pomysłowych i kreatywnych zdjęć i wręczymy atrakcyjne nagrody.