Nowy Sącz

Dokonując rezerwacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr133, poz.883 z późn. zm.) zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych do celów związanych z organizacją i promocją imprezy, organizacją i przeprowadzaniem konkursów, wysłaniem informacji o kolejnych eventach organizowanych przez Professional Event Partner sp.  z o.o.

Wszystkie dane osobowe zbierane za pomocą formularza na stronie są przechowywane tylko w celu organizacji konkursu i wydarzenia „Moi Rodzice i Ja”. Nie udostępniamy i nie przekazujemy danych osobom trzecim.

 

 

 

 

 

Dlaczego warto dokonać zakupu biletów w przedsprzedaży drogą on-line?

Posiadając wydrukowany bilet w dniu targów omijacie Państwo kolejki i nie tracąc czasu swobodnie wchodzicie do hali i rozpoczynacie korzystanie z przygotowanych przez nas atrakcji.

Czy bilety mogą się skończyć?

Ze względu na określoną powierzchnię hali możliwść przyjęcia odwiedzających nas Gości jest ograniczona, dlatego liczba biletów możliwych do zakupienia również została ograniczona przez organizatora. Dokonując zakupu wcześniej poprzez stronę macie Państwo gwarancję, że w dniu wydarzenia biletów dla Państwa nie zabraknie.

Ile kosztuje bilet?

Koszt biletu dla dorosłej osoby to 8zł, a dla dziecka do 12 roku życia wejście jest bezpłatne.

Jak dokonać zakupu poprzez stronę?

To naprawdę bardzo proste!

1. Kliknij w ikonę „Bilet”
2. Wybierz liczbę biletów.
3. Kliknij w „Rezerwuj teraz”
4. Dokonaj rejestracji uzupełniając informacje w tabeli.
5. Wybierz metodę płatności.
6. Potwierdź rezerwację dokonując przelewu.
7. Sprawdź swoją pocztę e-mail i wydrukuj bilet.

Bardzo ważne, by bilet został czytelnie wydrukowany, ponieważ jego kod qr będzie skanowany w dniu targów. Prawidłowo przebiegający proces odczytu kodu jest warunkiem wejścia na halę wystawienniczą i udział w wydarzeniu.

Informacje pozostawione podczas dokonywania rejestracji będa chronione przez organizatora i wykorzystane przez niego w celach organizacyjnych i marketingowych dotyczących targów.

Czy w dniu wydarzenia można dokonać zakupu biletów na miejscu?

Tak, jeśli sprzedaż nie zostanie wstrzymana wcześniej w wyniku ich wyprzedania w przedsprzedaży internetowej.